ESKİŞEHİR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Eskişehir, ‘Travel Türkiye İzmir 2018 Turizm Fuarı’ nda

Türkiye'nin en büyük uluslararası turizm fuarlarından biri olan ve bu yıl 12’incisi düzenlenen ‘Travel Türkiye İzmir 2018 Turizm Fuarı’ nın açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Eskişehir’in tanıtımına katkı amaçlı; Eskişehir Valiliği, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, ilçe belediyeler, BEBKA, TÜRSAB ve TÜROB’da her yıl olduğu gibi bu yılda stant açtı. Türk ve yabancı konuklar tarafından büyük ilgi gören ‘Travel Türkiye İzmir 2018 Turizm Fuarı’nın açılış programına Vali Özdemir Çakacak ve eşi Hanımefendi Kevser Çakacak da katıldı.
 
Açılış sonrası Eskişehir’in tanıtım standını gezen Vali Çakacak, her şehrin kendine özgü manevi bir havası olduğunu dile getirdi. İlklerin şehri olarak bilinen Eskişehir’i; bir gönül, bir sevgi şehri olarak nitelendiren Vali Çakacak,  Fuarların tanışma ve buluşma yeri olduğuna dikkat çekti. Vali Çakacak, 8 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek fuarda Eskişehir’in tarihi ve kültürel zenginliklerinin en iyi şekilde tanıtılacağını ifade etti.Travel Türkiye İzmir 2018 Turizm Fuarı-01.jpg
Travel Türkiye İzmir 2018 Turizm Fuarı 02.jpg